کارآگاه خصوصی برای دامادهای دروغگو

بیشتر ازدواج ها در کشور هند از جانب پدر و مادر عروس و داماد "ترتیب داده می شوند" وزوج ها اینامکان را ندارند که همدیگر را خوب بشناسند. به همین دلیل، تحقیق در مورد داماد آینده به امری رایج در این کشور تبدیل شده است.

 

قرار یک عروسی بسیار زیبا و سنتی گذاشته شده بود. همه چیز بر اساس برنامه پیش می رفت تا اینکه آقای داماد ناگهانی علاقه خود را از دست داد. عروس خانم شک کرد و دست به کاری زد که بیشتر عروس های هندی می کنند و آن هم کمک گرفتن از یک کارآگاه خصوصی است. یک خانم کارآگاه اعتماد داماد را جلب می کند و به این نکته پی می برد که داماد اخیرا به بیماری ایدز مبتلا شده است. پس از آن، عروس خانم عروسی را به هم می زند.

 

- ۹۷ درصد ازدواج ها در هند را پدر و مادرها ترتیب می دهند

 

به گفته مدیر یک شرکت کارآگاهان خصوصی در هند، حدود ۲۰ درصد ازدواج هایی که قبل از آن در مورد دامادها تحقیق می شود، به هم می خورند. در پنج سال اخیر در کشور هند تقاضای تحقیق قبل از ازدواج افزایش یافته است. در نتیجه این بخش تجاری از دودلی و تردید افراد سود می برد. در کشوری که بر اساس داده های مرکز تحقیقات اجتماعی ۹۷ درصد ازدواج هایش از جانب مادر و پدر ترتیب داده می شود، پیدا کردن شریک زندگی مناسب دشوار است.

 

افرادی که در شهرهای هند زندگی می کنند از آگهی های روزنامه یا اینترنت یا از آژانس هایی که واسطه ازدواج هستند، برای یافتن شوهر مناسب استفاده می کنند. مدیر یک دفتر دیگر کارآگاهان در شهر دهلی نو در این باره می گوید: «در قدیم، بیشتر ازدواج ها میان خانواده هایی بود که همدیگر را می شناختند. اما امروزه ازدواج ها بیشتر و بیشتر توسط آژانس های ناشناس ترتیب داده می شوند. با غریبه سروکار داشتن مسلما ریسکش بیشتر است.» به همین دلیل از کارآگاهان خصوصی استفاده می شود. در این دفتر حدود ۶۰ کارآگاه خصوصی مشغول به کار هستند. آنها در مورد موقعیت مالی، تحصیلات و سلامتی همسر آینده مراجعان خود تحقیق می کنند. علاوه بر این، آنان روابط خصوصی پیشین این افراد را نیز زیر ذره بین می برند.

 

- هزینه یک کاراگاه خصوصی

 

یک تحقیق معمولا بین ۷ تا ده روز طول می کشد و بین ۲۵۰ تا ۵۰۰۰ یورو خرج دارد. البته این هزینه بستگی به خدمات عرضه شده دارد. کارآگاهان معمولا افراد پیر یا دانشجو هستند که جلب توجه نمی کنند. افرادی که قبلا پلیس بوده اند و با کار تحقیقی آشنایی دارند نیز این کار را انجام می دهند.

 

یکی از مشتریان شرکت کارآگاهان شهر دهلی نو توانست به موقع از دام یك داماد دروغگو نجات یابد!. مدیر این شرکت در این باره می گوید: «داماد یک تاجر بود که خانم را چند بار بیرون برده و بسیار خوب رفتار کرده بود. به همین دلیل هم عروسی برنامه ریزی شده بود؛ حتی کارت های دعوت نیز فرستاده شده بودند. اما داماد مدام عروسی را به عقب می انداخت. بالاخره تحقیقات ما نشان دادند که این مرد در شهر کلکته همسری دارد و هیچ وقت قصد نداشته که از او طلاق بگیرد.»

منبع: جام جم آنلاینتاريخ : | | نویسنده : vareseen |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.