رئیس سازمان بهزیستی از دومین مرحله حراج هدایای ریاست جمهوری تا پایان اسفندماه خبر داد و گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده و هماهنگی با دستگاه های ذیربط، جلسه شورای ملی سالمندان ابتدای سال آینده تشکیل خواهد شد.

به گزارش مهر، همایون هاشمی در حاشیه همایش سالمندان که روز دوشنبه برگزار شد، افزود: به منظور حراج هدایای ریاست جمهوری به آدرس behzisti.ir را از فردا برای ثبت نام علاقه مندان باز است و به طور حتم تا پایان اسفندماه نسبت به حراج هدایا اقدام خواهیم کرد.

وی همچنین در مورد تشکیل شورای ملی سالمندان نیز گفت: در سال جاری 3 جلسه با حضور نمایندگان دستگاه های عضو در این شورا تشکیل شده است اما جلسه ای که با حضور وزرای بهداشت و تعاون باشد هنوز اجرایی نشده اما قصد داریم بر اساس هماهنگی لازم با این دو وزارتخانه در سه ماهه اول سال آینده جلسه ای نهایی را برگزار کنیم.

هاشمی در مورد سند ملی سالمندان نیز گفت: فاز اول این سند آماده شده و بزودی از طریق وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به هیئت دولت ارسال می شود.

به گفته وی، در این سند تغییراتی جهت تشکیل در امور و ارائه خدمات به سالمندان داده شده که تمامی آنها در جهت ارائه خدمات بهتر و افزایش کیفیت زندگی سالمندان است.

هاشمی همچنین از توسعه مراکز روزانه سالمندان خبر داد و گفت: در سال جاری مراکز شبانه سالمندان افزایشی نداشته است و رویکرد ما توسعه مراکز روزانه بوده است.

تاريخ : | | نویسنده : vareseen |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.