ترابيان:قطبي حاضر به انجام ديدار با تيم فوتبال توگو نشد

 

رئيس کميته بين الملل فدراسيون فوتبال گفت: قصد داشتيم تيم فوتبال توگو را جايگزين نيجريه کنيم، اما افشين قطبي حاضر به انجام اين ديدار نشد.

عباس ترابيان امروز(سه شنبه) با تاکيد بر اينکه هيچ تيمي جايگزين نيجريه نشده است اظهار داشت: تنها تيمي که در اين مقطع مي توانست با تيم ملي کشورمان ديداري دوستانه برگزار کند، توگو بود که پيشنهاد بازي تدارکاتي با اين تيم در روز پنجشنبه هفته جاري از سوي سرمربي تيم ملي رد شد.

وي افزود: تيم فوتبال توگو هم اکنون در دوبي به سر مي برد و اگر قرار بود با اين تيم بازي کنيم هزينه اي براي فدراسيون فوتبال در بر نداشت.

تيم فوتبال توگو هفته گذشته در ديداري دوستانه برابر بحرين به تساوي بدون گل رسيده بود و امروز در يک بازي ديگر به مصاف عربستان مي رود.

رئيس کميته روابط بين الملل فدراسيون فوتبال يادآور شد: فرصت هماهنگ و جايگزين کردن تيمي به جاي نيجريه براي ما بسيار کم بود و به همين خاطر بازيکنان تيم ملي طبق گفته افشين قطبي ساعت 15 امروز در ورزشگاه آزادي با يکديگر بازي خواهند کرد.

ترابيان در پاسخ به سئوالي مبني بر ميزان جريمه فدراسيون فوتبال نيجريه به خاطر لغو اين ديدار دوستانه تصريح کرد: در يکي از بندهاي قرارداد امضا شده ذکر شده است که اگر دليل قانع کننده اي براي انصراف يکي از طرفين وجود نداشته باشد بايد غرامت آن پرداخت شود.

وي گفت: روز گذشته و پس از انصراف تيم نيجريه توافق شد که غرامت اين انصراف پرداخت شود که نمي توانم مقدار آن را بگويم.

وي افزود: البته ارزش پولي براي ما اهميت ندارد. آنها پذيرفتند که کار بسيار غير حرفه اي انجام داده اند و از تصميمشان بسيار شرمنده بودند.

ترابيان در پايان گفت: مسئولان فدراسيون فوتبال نيجريه تاکيد کردند که در يکي از روزهاي ''فيفا دي'' سال 2011 با قبول تمام هزينه هاي سفر به تهران، در يک مسابقه دوستانه حاضر مي شوند.

قرار بود تيم فوتبال نيجريه فردا در ديداري دوستانه در ورزشگاه آزادي به مصاف نيجريه برود که اين مسابقه روز گذشته با انصراف نيجريه از حضور در تهران لغو شد.تاريخ : | | نویسنده : vareseen |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.