کارگردان فیلم سینمایی «خط ویژه» از اکران خصوصی این فیلم سینمایی در روز 16 فروردین‌ماه برای نجات جان یک جوان محکوم به اعدام خبر داد.

مصطفی کیایی در گفتگو با خبرنگار مهر در توضیح اکران خصوصی فیلم سینمایی «خط ویژه» برای نجات یک جوان از اعدام گفت: این جوان 26 ساله از طریق یک رابط در قوه قضایه به ما معرفی شده که طبق اعلام این نهاد از نظر آنها بی گناه بوده است اما به دلیل اینکه شاکی خصوصی دارد یا باید اعدام شود و یا محکوم به پرداخت 300 میلیون تومان دیه است.

وی ادامه داد: نظر به بی گناه بودن این جوان 26 ساله که در حادثه رخ داده عملا بی گناه بوده است، یکی از رابطان ما در قوه قضائیه پیشنهاد اکران خصوصی فیلم «خط ویژه» برای جمع آوری دیه این جوان را داد که گروه سازنده فیلم از این پیشنهاد استقبال کرد تا ما بتوانیم بخش اعظمی از این دیه جمع آوری کرده و مبلغ دیه را نیز پرداخت کنیم.

کارگردان فیلم سینمایی «خط ویژه» که این روزها در اکران نوروزی سینماها قرار دارد در ادامه صحبتهای خود یادآور شد: تا به امروز از طریق رابطه‌هایی که داشتیم نزدیک به 100 میلیون تومان جمع آوری کردیم و امیدواریم باقی مبلغ از طریق اکران خصوصی انجام پذیرد. این در حالی است که طبق برنامه ریزی هایی که انجام گرفته تصمیم داریم در اکران خصوصی این فیلم از هنرمندان و ورزشکاران نیز برای حضور در برنامه دعوت کنیم.

کیایی در رابطه با قیمت بلیت تعیین شده این اکران خصوصی که ساعت 20 روز 16 فروردین ماه در در تالار ایوان شمس برگزار می شود، توضیح داد: قیمت خاصی برای خرید بلیت نمایش ویژه فیلم صورت نگرفته اما آنطور که برنامه ریزی شده فروش بلیت این اکران خصوصی به صورت همت عالی خواهد بود.

این کارگردان سینما در بخش دیگری از صحبتهای خود به حادثه رخ داده برای این جوان 26 ساله اشاره کرد و گفت: این جوان که بیش از 7 سال است در زندان به سر می برد چندی پیش در یک نزاع خیابانی که به همراه 2 نفر از همراهانش روی داد، با فردی درگیر می شوند. 2 همراه یاد شده فرد مورد نظر را به قتل می رسانند. پس دستگیری این 3 نفر عاملان قتل با قید سند از زندان آزاد می شوند اما در یک شرایط دراماتیک همان 2 نفر در یک تصادف کشته می شوند و این جوان 26 ساله به عنوان تنها فرد مرتبط با قتل در زندان باقی مانده و خانواده مقتول از این جوان بی گناه به عنوان تنها متهم، طلب دیه می کنند.تاريخ : | | نویسنده : vareseen |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.