رسانه های رسمی کره شمالی با انتشار توهین هایی بی سابقه به سخنان اخیر رئیس جمهور کره جنوبی واکنش نشان دادند.

به گزارش عصر ایران، رویترز نوشت: کره شمالی با انتشار مطالبی به عنوان "نظرات مردمی" در رسانه های رسمی، به خانم "پارگ گون های"  رئیس جمهور کره جنوبی حمله کرد. این نظرات به طرز به سابقه ای اهانت های شخصی هستند و رئیس جمهور زن کره جنوبی را "روسپی زشت" توصیف کرده است که در ازدواج کردن و فرزند آوری شکست خورده است.

رویترز اضافه کرد: به طور حتم این اهانت علنی که از تمامی خط قرمز های گذشته و حملات قبلی علیه رئیس جمهور کره جنوبی عبور کرده است باعث پیچیده شدن روابط دو کره می شود.

این در حالی است که هم اکنون روابط مرزی کره جنوبی و شمالی نیز به شدت پرتنش است.خبرگزاری رسمی کره شمالی با انتشار مطالبی با عنوان سخنان شهروندان این کشور در پاسخ به پیشنهاد رئیس جمهور کره جنوبی این توهین ها را مطرح کرده است.
رئیس جمهور کره جنوبی در هفته گذشته پیشنهاداتی را برای کمک به کودکان و زنان فقیر در کره شمالی مطرح کرده بود.

نظر یکی از شهروندان کره شمالی منتشر شده در خبرگزاری رسمی این کشور در واکنش به رئیس جمهور کره جنوبی این گونه است: این "تهمت بد از دهان تفاله ای از انسان بیرون آمده است."

خبرگزاری کره شمالی به نقل از شهروند این کشور به نام "کیم اون کیونگ" اضافه می کند:  "پارگ گون های" (رئیس جمهور کره جنوبی) چیزی جز یک روسپی زشت نیست که قطعا در کسب فرصت ازدواج و فرزند آوری شکست خورده است.

این شهروند کره شمالی اضافه کرده است: "پارگ" حق ندارد درباره کودکان کره شمالی سخن بگوید.

کره شمالی در هفته های اخیر انتشار اهانت ها علیه رئیس جمهور کره جنوبی را به شدت افزایش داده است به ویژه پس از آنکه سئول پیونگ یانگ را به نقض توافقنامه تلاش برای بهبود روابط میان دو کره متهم کرده بود. براساس بخشی از این توافقنامه انتشار سخنان علیه رهبران دو کشور ممنوع شده بود.

"پارگ گون های" 62 ساله اولین رئیس جمهور زن کره جنوبی است. در سال 2013 مجله آمریکایی فوربس او را برای نخستین بار در فهرست 100 فرد قدرتمند جهان منتشر کرد.

او در انتخابات ریاست جمهوری دسامبر 2012 پیروز شد و از فوریه 2013 تاکنون در سمت ریاست جمهوری فعالیت می کند. وی دختر "پانگ چونگ هی" است که بین سال 1963 تا 1979 ریاست جمهوری کره جنوبی را برعهده داشت.


تاريخ : | | نویسنده : vareseen |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.