مسئول آشفته بازار حاکم بر شبکه نمایش خانگی کیست؟

 

اینکه دیدم فیلمم «موج سوم» بعد از دو سال به شبکه نمایش خانگی آمده، بسیار خرسندم، اما دردم از آنجایی است  که به عنوان سازنده کار، نامی از من روی اینسرت فیلم نیامده!

بعضا در شبکه نمایش خانگی اتفاقاتی می افتد عجیب و غریب؛ یکی از این اتفاقات آن است که فیلمی بدون اطلاع کارگردان وارد شبکه نمایش خانگی میشود مانند آنچه برای فیلم «صندلی خالی» سامان استرکی روی داد، بعضی مواقع هم فیلم در پکیجی که اصلا مرتبط با ژانر آن نیست به بازار عرضه میشود مانند «هیچ» کاهانی و در مورد سوم که به تازگی گریبان کارگردان «موج سوم» را گرفته فیلم به شبکه خانگی می آید بدون اینکه نام کارگردان فیلم روی اینسرت فیلم باشد. آرش سجادی حسینی کارگردان «موج سوم» با گلایه از چنین سیستم توزیعی، از بازار آشفته شبکه نمایش خانگی گلایه کرد. بخش کامل گلایه های کارگردان «موج سوم» را به نقل از بانی فیلم میخوانید:

بعضی روزها در تقویم زندگی روزهایی هستند که از شدت درد به خود می پیچی، اما بعضی روزها از فرط شادی. روز سه شنبه ای که گذشت از آن روزهای پر درد زندگی من بود.

اینکه دیدم فیلمم (موج سوم) بعد از دو سال به شبکه نمایش خانگی آمده. از این بابت بسیار خرسندم، اما دردم از آنجایی است که به عنوان سازنده کار و کسی که مهر و امضایش نشانه تولید اثر است روی پکیج کار نخورده، وقتی بسته بندی را دیدم و نامی از خودم به عنوان کارگردان روی بسته و حتی DVD ندیدم نمی دانستم باید به این اوضاع آشفته بخندم یا ناراحت شوم. ناخودآگاه به یاد درد دل های همکارم سامان سالور افتادم که هفته گذشته گفته بود صد رحمت به کاغذ کارتن شیرینی محله ما...

واقعاً مسؤول این بازار آشفته و نابسامانی شبکه نمایش خانگی کیست؟ آیا جواب تمام زحمت های ما کارگردانان بعد از خون دل خوردن ها برای تولید یک فیلم این باید باشد؟

آیا به قول دوستم سامان سالور باید پایان فیلم های ما اینگونه تلخ رقم بخورد؟ کسی نباید جواب این وضعیت را به ما بدهد؟ برای خودم متأسفم و بسیار غمگین که روز سه شنبه خستگی زحماتی که برای تولید این فیلم کشیدم برایم ماند.... / شبکه ایران تاريخ : | | نویسنده : vareseen |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.