کميته روابط بين الملل مسئول ندارد!

 

در حالي که هفته گذشته فدراسيون فوتبال، عباس ترابيان را به عنوان سرپرست کميته بين‌الملل معرفي کرد اين مسئوليت پس از يک هفته در اختيار هيچ کس نيست و کميته بين‌الملل فدراسيون فوتبال در روزهاي پراهميت پيش‌رو مسئولي ندارد.

عباس ترابيان با تاييد اين مطلب گفت:‌ به هيچ عنوان با مسائل بين‌الملل کاري ندارم. من براي حضور در کميته بين‌الملل شرط و شروطي داشتم که قرار بود در جلسه‌اي اين مسائل عنوان شود اما چون هنوز جلسه تشکيل نشده اين شرط و شروط را عنوان نمي‌کنم.

وي افزود:‌ در کميته بين‌الملل هيچ مسئوليتي ندارم. واقعيت اين است که بايد تکليف روشن شده و جايگاه افراد مشخص شود.

ترابيان در پاسخ به اين سوال که هفته گذشته فدارسيون فوتبال شما را به عنوان سرپرست کميته بين‌الملل انتخاب کرد و خودتان هم مصاحبه‌هاي مختلفي را با اين عنوان انجام داديد گفت: من به خاطر کشورم و تيم ملي پذيرفتم که اين کار را قبول کنم اما همان زمان هم گفتم پس از پذيرش شروطم در اين کميته کار را ادامه مي‌دهم. مسئوليت کميته بين‌الملل مسئوليتي خطيري است و بايد کسي که مسئوليت را در اين پست قبول مي‌کند اختياراتي داشته باشد اما من عقده پست ندارم اما متاسفانه يکسري به خاطر برخي حسادت‌ها سنگ‌اندازي مي‌کنند. اگر آن‌ها مي‌توانند، بيايند و من به خاطر کشورم و تيم ملي دست آن‌ها را مي‌بوسم اما بايد بگويم من آبرويم را از سر راه نياوردم و براي خود شخصيتي دارم.

وي افزود: ‌ما مي‌آييم صحبتي را مطرح مي‌کنيم و پس از آن در حرف‌هايمان مي‌مانيم. من نه اين طور کار کرده‌ام و نه مي‌کنم. آنچه براي من مهم است و برايش انرژي مي‌گذارم فوتسال است و بس.تاريخ : | | نویسنده : vareseen |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.