در هیچ كجا، تمام مسائل اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی را در یكجا متمركز نمی‌كنند. در فتنه‌ اخیر نیز در استان‌ها خبری نبود. نهایت اینكه در تهران دو میلیون نفر به فرد ديگري رای داده بودند كه در مقابل ۴۰ میلیون هیچ است، اما هشت ماه كشور گرفتار بود.

روزنامه تهران امروز نوشت:

معاون توسعه و منابع انسانی رئيس‌جمهور گفت: بحث انتقال از تهران بحث جدی است و رئیس‌جمهور یك‌شنبه‌ها این موضوع را دنبال می‌كند

. در هیچ كجا، تمام مسائل اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی را در یكجا متمركز نمی‌كنند. در فتنه‌ اخیر نیز در استان‌ها خبری نبود. نهایت اینكه در تهران دو میلیون نفر به فرد ديگري رای داده بودند كه در مقابل ۴۰ میلیون هیچ است، اما هشت ماه كشور گرفتار بود.

به گزارش ایسنا، لطف‌الله فروزنده در نشست سیاسی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی افزود: جریان فتنه قصد به زمین زدن قانون هدفمند كردن یارانه‌ها را دارد و گفت: ۲۳۰ سایت داخلی و خارجی علیه هدفمند كردن یارانه‌ها در حال فعالیت هستند. وي گفت: هدفمند كردن یارانه‌ها تكالیف دولت‌های آقایان هاشمی و خاتمی نیز بوده، ولی اجرا نكرده‌اند.

بحث كارت هوشمند بنزین تكلیف دولت آقای خاتمی بود. تقریبا یكسال، مجلس هفتم هر چه مجلس فشار آورد، زیر بار نرفتند، ولی این دولت این مسئله را اجرا كرد و امروز اگر بحث كارت هوشمند بنزین را اجرا نكرده بودیم، گرفتاری شدید داشتیم. فروزنده در پاسخ به این سوال كه آیا پس از واریز پول‌ها به حساب قیمت‌ها بلافاصله افزایش می‌یابد، گفت: خیر. قرار بر این است كه حداقل دو ماه پول‌ها در حساب بماند و حامل‌های انرژی نیز با گزینه‌های مختلف افزایش قیمت یابد.

این‌كه قیمت‌ها به چه میزان افزایش می‌یابد، هیچكس نمی‌داند. وی تاكید كرد: باید مواظب بود اكنون بعضی‌ها در كمین نشسته‌اند، نقدینگی هم جمع كرده‌اند و منتظر هستند كه این طرح را به زمین بزنند كه در اینجا باید از اصل غافلگیری استفاده كرد، ولی مطمئنا نظر دولت بر این است كه به مردم فشار نیاید و حتما هم باید سیاست تدبیر و تدریج را به كار برد.

نهایت این است كه اگر افزایشی هم وجود داشته باشد، ناشی از تورم واقعی است كه این تورم واقعی با پولی كه به مردم داده می‌شود، جبران می‌شود. فروزنده همچنین در پاسخ به این سوال كه چه كسانی حامی ستاد تخریب هدفمند كردن یارانه‌ها هستند، گفت: در جریان توطئه چند لایه داشتیم. نخست استكبار جهانی، دیگری جریان سبز، همچنین عوامل ضدانقلاب و گروه دیگر نیز گروه رانت‌خوار و فاسد هستند كه با اجرای هدفمند كردن یارانه‌ها برایشان مشكل ایجاد می‌شود.../تحلیل:تابناکتاريخ : | | نویسنده : vareseen |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.