جشنواره صدا در غرفه ها

 

آماده نشدن بعضی غرفه ها با گذشت دو روز از آغاز نمایشگاه، انصراف برخی از سایتهای خبری به علت عدم اختصاص مکان مناسب، صدای بلند بلندگوهای نمایشگاه و غرفه ها، دیدار وزرای آموزش و پرورش و ارشاد و بازرگانی در غرفه ها و ... از حاشیه های روز دوم نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها بود.

 

دومین روز از هفدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریهای داخلی و خارجی با حاشیه هایی همراه بود که در ادامه می خوانید:

 

* در ساعات آغازین صبح سه شنبه، وزیر ارشاد اسلامی، وزیر بازرگانی و وزیر آموزش و پرورش به ترتیب در نمایشگاه حضور پیدا کرده و از غرفه های مختلف بازدید کردند. در این میان خبرنگاران روزنامه ها و خبرگزاریها که غرفه آنها در انتهای سالن قرار گرفته و فاصله زیادی تا درب ورودی دارند، مسافت زیادی را طی می کردند تا وزرا را به غرفه های خود دعوت کنند.

* با گذشت دو روز از برگزاری نمایشگاه، برخی از غرفه ها هنوز آماده نشده اند و مسئولان آن در حال نصب بنر، چیدن میز و صندلی و امکانات خود هستند.

* برخی از غرفه ها در پخش تیزرهای تبلیغاتی با یکدیگر رقابت دارند و حتی از باندهای بزرگ برای پخش صدا استفاده می کنند. صدای بلند گوی نمایشگاه نیز دائم آهنگها و موسیقی های هیجان انگیزی را در همه سالنها پخش می کند. محمد علی رامین معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد هنگامی که در جمع خبرنگاران حضور داشت در واکنش به این صداهای پرهیاهو به مسئولان دو غرفه تذکر جدی داد و از آنها خواست که باندهای خود را خاموش کنند.

*حضور دائم نیروهای بخش خدماتی و نظافت در سالن و ارائه مواد غذایی و آب نیز از نکاتی بود که در نمایشگاه امسال بسیار به چشم می آید.

*وزرای آموزش و پرورش و ارشاد و بازرگانی در چند غرفه با هم برخورد داشتند که با دست و روبوسی گرم از یکدیگر استقبال می کردند گویی که برای بار اول یکدیگر را می بینند.

* بیش از ۳۰ نفر از مدیران روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش و سازمانهای مربوط به آن به صورت دسته جمعی با وزیر آموزش و پرورش به نمایشگاه آمده بودند و پا به پای او در غرفه ها حضور پیدا می کردند.

*برخی از سایتهای خبری و رسانه ها به علت عدم اختصاص جایگاه مناسب از شرکت در نمایشگاه انصراف دادند و این موضوع به عنوان یکی از بحثهای جذاب بین خبرنگاران در سالن نمایشگاه دهان به دهان می چرخد.

* رامین در پاسخ به سئوالات خبرنگاران ابتدا از او می پرسید که از کدام رسانه است؟ وی همچنین به خبرنگاری که درباره عدم حمایت از سایت های خبری از او پرسید، خواست که کارت خبرنگاری اش را نشان بدهد و بگوید که از کدام رسانه است؟... / خبرگزارى مهرتاريخ : | | نویسنده : vareseen |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.