اعزام تيم امدادي ايران به ليبي

 

نخستين تيم امدادي و درماني جمعيت هلال احمر ايران به همراه يك بيمارستان سيار صحرايي با 37 تن تجهيزات درماني، مواد غذايي و دارويي به ليبي اعزام مي‌شود.

در پي تشديد وضعيت بيماري آوارگان ليبيايي كه در مرز تونس و ليبي اسكان يافته‌اند، نخستين تيم امدادي و درماني جمعيت هلال احمر به همراه يك بيمارستان سيار صحرايي و همچنين 37 تن تجهيزات و امكانات درماني و دارويي براي ايجاد يك كمپ اسكان درماني به زودي به اين محل اعزام مي‌شود.

اين تيم درماني و امدادي شامل 12 پزشك و امدادگر خواهد بود تا در مأموريتي 10 روزه تا يك ماهه با ايجاد كمپ درماني و بهداشتي در مرز تونس و ليبي به آوارگان ليبيايي به خصوص بيماران و مجروحان آنان كه در پي بحران جنگ در اين كشور دچار مشكل شده‌اند كمك‌هاي درماني، دارويي و امدادي ارائه كنند.

همچنين به همراه نخستين تيم امدادي و درماني جمعيت هلال احمر ايران كه با هماهنگي هلال احمر تونس اين اقدام بشردوستانه صورت مي‌پذيرد 37 تن بار از جمله يك بيمارستان سيار صحرايي مجهز به دارو و همچنين مواد غذايي، چادر و پتو نيز براي ايجاد كمپ درماني ايران در مرز تونس و ليبي ارسال مي‌شود.

جمعيت هلال احمر در حال حاضر فرآيند تهيه مجوزهاي پروازي اعزام نخستين تيم درماني و امدادي كشورمان به مرز ليبي را در حال پيگيري است تا به زودي در سريع‌ترين زمان ممكن اين تيم به همراه 37 تن مواد غذايي و دارويي به مرز تونس و ليبي اعزام شود.... / تحلیل : عصر ایرانتاريخ : | | نویسنده : vareseen |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.