دستگیری سارقان مسلحی كه از مسافر یك اتوبوس ۹ كیلوگرم طلا دزدیدند

رییس پلیس آگاهی كردستان از دستگیری سارقان مسلحی كه حدود ۹ كیلوگرم طلا را از فردی در اتوبوس شهری سنندج ـ اصفهان به سرقت برده بودند، خبرداد.

 

سرهنگ احمدی تبار در تشریح جزئیات این خبر گفت: در جریان وقوع سرقت مسلحانه حدود ۹ كیلوگرم طلا از فردی، كارآگاهان پلیس با توجه به اهمیت موضوع وارد عمل شده و با استفاده از منابع اطلاعاتی، تحقیق از طلافروشان و مسافران اتوبوس و چهره نگاری، مشخص شد سارقان پس از سرقت به یكی از باغ های اطراف محل رفته و در آنجا مخفی شده اند.

وی ادامه داد: ماموران پس از هماهنگی با مرجع قضایی در یك عملیات غافلگیرانه یكی از سارقان با هویت «خ ـ م» را به همراه مالك خانه دستگیر كردند كه در بازرسی از محل مبلغ چهار میلیون وجه نقد كشف شد.

رییس پلیس آگاهی استان كردستان تصریح كرد: پس انتقال متهمان به پلیس آگاهی، ابتدا منكر انجام هرگونه جرمی شدند اما در نهایت یكی از آنان لب به اعتراف گشود و بر اساس گفته های وی «خ ـ م» به همراه شخص دیگر به هویت «پ ـ الف» اقدام به سرقت مسلحانه طلا كرده اند كه با هماهنگی وی مقادیری از طلا را در تهران به مبلغ ۸۲ میلیون تومان به فروش رسانده است.

احمدی تبار با بیان اینكه در ادامه تحقیقات دو متهم دیگر با هویت «پ ـ الف» و «ك» دستگیر شدند افزود: در بازرسی از مخفی گاه آنان چهار كیلوگرم طلا و مبلغ ۴۷ میلیون تومان وجه نقد كشف و ضبط شد.

وی ادامه داد: با دستگیری چهار سارق مسلح و كشف و ضبط حدود هفت كیلوگرم طلا و مبلغ ۴۷ میلیون تومان وجه نقد و سه قبضه اسلحه، متهمان با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند..../ ايسناتاريخ : | | نویسنده : vareseen |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.