آتش سوزی بزرگ در فروشگاه رنگ

 

آتش سوزی بزرگی صبح امروز در فروشگاه رنگ واقع در خیابان آذربایجان رخ داد.به گزارش خبرگزاری فارس، این آتش سوزی بامداد امروز رخ داد و در جریان آن فروشگاه رنگ و ابزار با خسارت مالی فراوانی روبرو شد.

رخداد آتش سوزی ساعت ۷:۵۲ دقیقه امروز از طریق سامانه ۱۲۵ به ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران اطلاع رسانی شد و در پی آن بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۵۲ و لحظاتی پس از آن آتش نشانان ایستگاه های ۸ و ۸۵ و گروه نجات ۱ آتش نشانی راهی محل حادثه در خیابان آذربایجان، چهارراه رودکی شدند.

به گفته هادی میرافضلی معاون منطقه ۱ عملیات آتش نشانی تهران، وجود مواد قابل اشتعال از جمله تینر و انواع رنگ در این فروشگاه موجب شده بود که دامنه آتش سوزی به سرعت گسترش یابد و دود ناشی از آن به بخشی از ساختمان بیمارستانی که در کنار این فروشگاه قرار دارد، نفوذ کندکه آتش نشانان بی درنگ با استفاده از هواکش های قوی دود را از ساختمان تخلیه کردند و به نگرانی کارکنان بیمارستان پایان دادند.

وی افزود: همزمان گروه دیگر از آتش نشانان با بکارگیری تجهیزات ایمنی و خاموش کننده موفق شدند شعله های آتش را به سرعت مهار و کاملاً خاموش کنند.

مرتضی اصفهانی مدیر منطقه ۱ عملیات آتش نشانی تهران هم با بیان این که این حادثه هیچ گونه خسارت جانی نداشت و به هیچ کسی آسیب نرسید تصریح کرد: هر چند دود ناشی از این آتش سوزی به بخشی از ساختمان بیمارستان نفوذ کرده بود اما خوشبختانه رسیدن به موقع آتش نشانان و سرعت عمل آنان به نگرانی ها پایان داد.

وی گفت: کارشناسان سازمان آتش نشانی علت و چگونگی رخداد این آتش سوزی را در دست بررسی دارند.... / خبرگزارى فارس تاريخ : | | نویسنده : vareseen |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.