رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به آنچه اقدامات سیاسی در بازی پرفریب غرب علیه فلسطین خواند تاکید کرد که فلسطین به جای بهره جستن از حضور میلیونی ملتهای اسلامی در جهت تقویت بنیه مقاومت، در جاده چانه زنی سیاسی بی حاصل سیر نکند.

به گزارش مهر، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست پنجمین همایش بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین را برعهده دارد، صبح روز شنبه در مراسم افتتاحیه این همایش طی سخنانی ضمن خوشامدگویی به میهمانان این مراسم که شامل روسا و هیئت های پارلمانی کشورهای اسلامی و دیگر کشورها بودند، اظهار داشت: هم کنفرانس قدس و هم کشور ایران به شما تعلق دارد.

وی افزود: چرا که نظام جمهوری اسلامی با تکیه بر نظریه امت واحده و اخوت اسلامی که نقطه کانونی تفکر امام خمینی (ره) بود به نوعی به نظریه انترناسیونالیسم اسلامی قرابت دارد.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: این کنفرانس که پنجمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین است و پارلمان جمهوری اسلامی ایران آن را برگزار می کند در شرایط بسیار مهمی قرار دارد.

لاریجانی یادآور شد: آخرین کنفرانس حمایت از فلسطین پس از تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه برگزار شد و اینک در افتتاح پنجمین کنفرانس یاد شهید استاد ربانی را گرامی می داریم. وی از رهبران جهادی افغانستان و میهمان این همایش بود که در راه اعتلای افغانستان به شهادت رسید.

رئیس مجلس خاطر نشان کرد: امروز در شرایطی این کنفرانس برگزار می شود که موضوع فلسطین در ظرف زمانی حساس و پیچیده ای قرار گرفته و فرصت قیام های مردمی منطقه ای نوعی پشتیبانی برای فلسطین تدارک دیده است.

وی گفت: از طرفی برخی اقدامات سیاسی در بازی پرفریب غرب مطرح است که باید مراقبت جدی نمود که به حراج این فرصت ارزشمند بدل نشود، یعنی به جای بهره جستن از حضور میلیونی ملتهای اسلامی در جهت تقویت بنیه مقاومت، در جاده چانه زنی سیاسی بی حاصل سیر ننماید، که اگر قرار بود از این روش ها توسط قدرت های زورگوی غرب معجزه ای حاصل شود باید در این 6 دهه شاهد می بودیم.

وی ادامه داد: تاثیر قیمت انقلاب های منطقه ای بر فلسطین بیشتر از این است، هر چند که در همین مدت هم  غرب مانور متناقض سیاسی که شاید تقسیم کار باشد به نمایش گذاشته است.

لاریجانی افزود: لذا مشاهده می کنید حساسیت شرایط، عظیم است. گردآمدن مسئولان پارلمان های اسلامی فرصت مغتنمی است که به زوایای مختلف به ماجرایهای اخیر پرداخته شود.

لاریجانی در پایان به حضور مقام معظم رهبری در مراسم افتتاحیه پنجمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین اشاره کرد و گفت: حضور رهبر انقلاب که در طول 5 دهه گذشته خود از چهره های برجسته در راه آزادی فلسطین بودند، در این همایش موجب سپاس اعضای همایش است.

به گزارش مهر پس از خوشامدگویی لاریجانی، مقام معظم رهبری به ایراد سخن پرداختند.


تاريخ : | | نویسنده : vareseen |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.