دکتر هرمز قلاوند مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با صدور حکمی سکان هدایت وسیع ترین شرکت بهره بردار نفت و گاز کشور را به سید کمال موسوی سپرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، دکتر قلاوند در این حکم آورده است : با توجه به مراتب تعهد ، تخصص و صلاحیتهای علمی و فنی جنابعالی را به عنوان مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان منصوب می نمایم .

بدیهی است برنامه ریزی ، سازماندهی و نظارت ، کنترل و هماهنگی در بهره برداری نفت و گاز ، عملکرد بهینه نیروی انسانی ، دستگاهها و تأسیسات ، انجام بموقع تعمیرات ، اعمال مقررات مالی پرسنلی قراردادی عملیاتی و ایمنی ، حصول اطمینان مطلوب برنامه های بازرسی فنی و خوردگی فلزات ، تأمین و تدارک بموقع کالا ، حفظ و نگهداشت اماکن و توسعه فعالیتهای عمرانی آموزشی رفاهی و خدماتی از اهم وظایف مدیریت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان میباشد .

لازم به ذکر است مهندس سید کمال موسوی متولد 1330 شهرستان مسجدسلیمان بوده و دارای مدرک کارشناسی مهندسی صنایع میباشد .

سید کمال موسوی پیش از این به عنوان عضو اصلی هیأت مدیره و مدیرعملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان مشغول به خدمت بوده است .

وی همچنین پیش از آنکه شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تشکیل شود و به عنوان یکی از منطقه نفتی کشور زیر نظر مناطق نفتخیز جنوب اداره میشد به مدت 8 سال و در شرایط سخت جنگی و اقتصادی بعنوان رییس منطقه نفتی مسجدسلیمان خدمت میکرد و با درایت و توانمندی و پشتکار مثالزدنی که با حمایت و همدلی کلیه پرسنل همراه بود مانع از تعطیلی این چرخ بزرگ صنعتی و اقتصادی مملکت در این منطقه شد .

لازم به یادآوری است شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان یکی از 5 شرکت بهره بردار


نفت و گاز تابعه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب میباشد که 10 واحد بهره برداری و نمکزدایی را در مالکیت دارد . این شرکت براساس برنامه صیانتی ابلاغی از سوی شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب روزانه 120 هزار بشکه نفت تولید میکند و از تاریخ 2/7/90 نیز با تحویل گیری واحد بهره برداری و نمکزدایی تل بزان که فاز نخست طرح توسعه قدیمی ترین میدان نفتی خاورمیانه است توان تولید نفت آن به 145 هزار بشکه در روز افزایش یافته است .

تاريخ : | | نویسنده : vareseen |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.