جام جم آنلاين: با وقوع جنايتي در جنوب شرق تهران، عامل جنايت كه يك جوان معتاد به شيشه است در حالي كه مرتكب قتل شده بود فرياد مي زد من رييس جن ها را كشتم.

روز گذشته به دنبال تماس مردمي با فوريت هاي پليسي 110 مبني بر وقوع جنايتي در يك گاراژ تعميرات خودرو در خيابان خاوران، ماموران انتظامي و اورژانس به محل حادثه اعزام و با مشاهده  جسد جواني حدودا 30 ساله كه آثار ضربات چاقو بر بدن وي مشاهده مي شد موضوع به بازپرس ويژه قتل تهران گزارش شد.

با تحقيقات اوليه و دستگيري عامل جنايت به نام ايوب، مشخص شد وي اعتياد شديدي به شيشه دارد و هر شب به اتفاق مقتول و چند نفر ديگر در اين محل مواد مخدر مصرف مي كردند.

با دستگيري متهم و انتقال جسد به پزشكي قانوني عامل جنايت به شعبه 10 پليس آگاهي تهران انتقال يافت.

در تحقيق از شاهدان حادثه، آنها عنوان كردند قاتل از چندي پيش خيرالله (مقتول) را تهديد به قتل كرده بود و عامل جنايت بارها عنوان مي كرد كه «خيرالله» يك جادوگر است و با فرستادن جن ها به سراغ او، وي را اذيت مي كند و به همين تنفر شديدي از مقتول دارد و به زودي از وي انتقام خواهد گرفت.

با توجه به اظهارات عجيب تعدادي از شاهدان و كارگران داخل گاراژ درخصوص جادوگران خواندن مقتول از سوي متهم، كارآگاهان تحقيق از عامل جنايت را آغاز كردند.

متهم در اظهاراتش به پليس گفت: از چند سال پيش با «خيرالله» دوست بودم و با وي شيشه مصرف مي كردم. از چند ماه پيش متوجه شدم كه «خيرالله» قصد دارد تا با فرستادن اجنه به سراغم و جادو مرا اذيت كند و آبرويم را ببرد به همين دليل تصميم گرفتم او را به قتل برسانم تا از دست جن ها راحت شود.

سرهنگ حاجي زاده معاون مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي تهران گفت: در حال حاضر تحقيق از متهم ادامه دارد و متهم به دليل استفاده شديد از مواد مخدر روانگردان (شيشه) دچار توهم شده و به تصور اينكه دوستش را سركرده اجنه مي دانسته او را به قتل رسانده است.

سرهنگ حاجي زاده افزود: با دستور بازپرس روشن متهم براي انجام تست روحي و رواني به پزشكي قانوني انتقال خواهد يافت.


تاريخ : | | نویسنده : vareseen |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.